Gabinet profesjonalnej pomocy psychologicznej "A-thymos"

Gabinet mieści się w centrum Olsztyna
(przy Placu Konsulatu obok budunków ZUS)
Wizyty jedynie po wcześniejszej rejestracji
Rejestracja telefoniczna pod numerem - 0 790 474 185

A-Thymos
Gabinet Psychologiczny
ul. Lanca 3

10-528 Olsztyn
790 474 185

 

 


Wyświetl większą mapę

 

Oferuję konsultacje oraz wsparcie psychologiczne w następującym zakresie:

 

- Problemy osobiste... poczucie niskiej wartości, trudności w kontaktach społecznych i w relacjach z płcią przeciwną, osamotnienie, brak wiary w siebie i swoje możliwości, poczucie braku akceptacji, nieuzasadnione poczucie winy, poczucie braku sensu życia.

 

- Problemy rodzinne... trudności w relacjach z rodzicami i problemy w odseparowaniu się od rodziców, konflikty rodzinne, brak akceptacji ze strony rodziców i innych członków rodziny, problemy z ingerencją rodziców w związek.

 

- Kryzysy małżeńskie i mediacje... kryzysy małżeńskie i partnerskie wynikające ze zdrady małżonka lub partnera, trudności w komunikowaniu się z małżonkiem i partnerem, odejście małżonka lub partnera i wynikające stąd problemy emocjonalne, problemy z zazdrosnym małżonkiem lub partnerem, problemy z autonomią w związku.

 

- Uzależnienia... alkoholizm, narkomania, lekomania, hazard, pracoholizm, uzależnienie od seksu i miłości, uzależnienie od jedzenia, internetu, sterydów, ćwiczenia, czynów przestępczych, zakupów czy od drugiej osoby (tzw. toksyczne związki).

 

- Zaburzenia odżywiania... anoreksja, bulimia, problemy z otyłością, zespół jelita nadwrażliwego.

 

- Problemy wychowawcze... związane z wychowaniem dzieci będącymi w okresie dorastania.

 

- Problemy natury duchowej i egzystencjalnej.

Ponadto w ofercie gabinetu mieści się wykonywanie testów psychologicznych ( diagnostycznych, na inteligencję oraz osobowości).

 

 

Zajmuję się również coachingiem w następujących obszarach:

- Life coaching

- Business coaching

- Executive coaching

- Coaching sportowy

Home // O mnie // Gabinet // Szkolenia // Kontakt 2012 Terapia Olsztyn © Terapia Olsztyn // Artneo.pl // licznik: 96101 // Psycholog Olsztyn